Jis pasakotojas, nuostabus pasakotojas, sugebantis sukurti daugiaplanią istoriją su neįtikimais personažais ir realia istorijos plotme.

Skaičiau ir mėgavausi pasakojimu, kvapais ir vaizdais, netgi patikėjau, kad galima turėti tokią nosį, kuri užuodžia net tik kvapus, bet ir emocijas, jausmus ir ateities įvykius.

Trumpai apie siužetą : „Vidurnakčio vaikai“ – 1000 vaikų gimusių prieš ir po vidurnakčio tą lemtingą naktį, kai paskelbiama Indijos nepriklausomybė, kartu gimsta ir knygos pagrindinis veikėjas Salimas Sinajus. Visi šie vaikai turi magiškų galių, kas sugeba vaikščioti vandeniu, kas savo grožiu keri aplinkinius, o kas geba užsiimti telepatija ir sujungti visus vaikus į vieną konferenciją – Salimas.

Salimo Sinajaus istorija prasideda dar prieš jam gimstant, pasakojama visa šeimos istorija, lyg sąsaja su Indijos šalimi, kartu einama link nepriklausomybės, naujo žiedo sprogimo, kai gimsta Salimas. Jo visa gyvenimo istorija pinasi su Indija ir juodąja našle Indira Gandhi, kuri siekia išnaikinti vidurnakčio vaikus, nes jie herojai, kurie trukdo kurti ateitį, kurios ji siekia.

Knyga, kurią verta perskaityti. Norėtųsi tai padaryti dar ir dar kartą vienu prisėdimu, kai galima sau leisti visą istoriją skaityti nuo pradžių iki galo be pertraukų.

Šiais metais pasirodys ir filmas pagal šią knygą, scenarijų kūrė pats autorius bei įgarsina pasakotoją.

Reklama