IMG_0994.JPGIr kuo balandis toks ypatingas? Nes jis šviesus ir saulės apdovanotas, pakvimpantis laukų gėlėmis ir atnešantis paukščių giesmes, nes jis vėl sugrąžina žalumą ir atveria plačiau langus, o man bus ypatingas, nes jau mėnesį kaip sūpuosiu savo vaikutį, kurio kojytės tokios mažos, kad mano numegzti batukai dar labai jai per dideli.

Pasidėjau tris storiausias istorines knygas, nes tikiuosi jas įveikti, nors laiko sau mažiau paroje beliko, bet knygoms jo visada atrandu, bent pusvalandį per dieną, o kai pasiseka ir daugiau. Šios trys knygos jau seniai guli TBR (To be read) lentynoje, bet kai iškeliauju į svečias šalis, jų negaliu priglausti savo lagamine, todėl dabar kol poilsiauju ir turiu galimybę, bandysiu trumpinti savo TBR krūvelę, kuri auga, o ne mažėja.

Kita knyga – Joyce Carol Oates “Blonde“, kuri nostalgiškai manęs laukia jau keletą metų, kada gi pagaliau pasieks mano rankas, ir tam dabar tinkamas metas, tiesa jau pradėjau ją skaityti. Knyga apie Marilyn Monroe, o gal tiksliau apie Norma Jean Baker, mergaitę, kuri naiviai visur ieškojo meilės, kad ja žavėtųsi, kad rūpintųsi, bet dažnai likdavo nesuprasta ir išnaudojama, parduota, kaip lėlė.

O “Budenbrokai“ – klasika, kurią visad norėjau perskaityti, todėl tempiau tą 600 puslapių plytą iš bibliotekos ir džiaugiuosi, kad turėsiu galimybę į ją įnikti ir mėgautis, o tuo pačiu dar prigriebiau ir “Taip skamba krintantys“, nes recenzijos geros ir be to visada norisi pamatyti kitų šalių, tokių, kaip Kolumbija, spalvas, gal pasiseks ir vieną dieną nuvykti tenai, o kol kas keliausiu per knygos puslapius ir kursiu vaizdinius, bei spalvinsiu knygos aprašymais.

Tik 30 dienų, o tiek nuveikti reikia, bet knygai visada galima rasti laiko…

 

Reklama